Nasza Misja

20190811-DSC00063.jpg

Rozwój i kontynuacja swojej drogi, a także ciągłe odkrywanie nowych rzeczy i wyzwań, to coś czym praktycznie w 100% można opisać charakter każdego ambitnego człowieka. Jako rodzice na pewno nie raz mieliście okazje oglądać filmy bądź czytać artykuły na temat wspaniałych miejsc za granicą, gdzie dzieci bawią się i spędzają czas w cudowny sposób, tak bardzo nie osiągalny na naszym lokalnym podwórku i marzyliście, aby wasze dziecko mogło tego doznać. Kilka lat temu, wspólnie, udało Nam się stworzyć  coś niesamowitego. Żłobki w Sadzie to nie tylko instytucje, w które włożyliśmy całe swoje życie, serce i czas, to przede wszystkim ogromna społeczność, rodziców, dzieci oraz pedagogów i całej masy innych osób, którzy każdego dnia dają z siebie 100%, aby nasze maluchy rozwijały się i wchodziły w kolejny etap swojego życia przygotowane jak najlepiej!

Przez ten czas udało nam się zaistnieć w świadomości nie tylko mieszkańców naszych kochanych GÓR, ale także całej Polski, a nawet świata - Znają nas już w USA, Skandynawii, Alpach i wielu innych regionach globu. To daje potężną motywację, aby działać i rozwijać się dalej.

Dzieci jednak dorastają i rozpoczynają kolejne rozdziały swojego życia, a rodzice, oczekują, aby ich pociecha nadal rozwijała się na poziomie z jakim mieli do tej pory do czynienia.

Dlatego właśnie, kierowani tym przesłaniem, zdecydowaliśmy się na pójście o krok dalej i stworzenie czegoś tak niesamowitego i nie powtarzalnego jak tylko możecie sobie wyobrazić.

20191102_194813 (1).jpg

Przedszkole w Górach - To miejsce absolutnie wyjątkowe w skali nie tylko Polski, ale i świata, w którym przemyślany jest każdy szczegół, od tak banalnych mogłoby się wydawać rzeczy jak lokalizacja, dojazd, widoki i otoczenie - na które, wiele osób nie zwraca uwagi, a dla nas są to rzeczy absolutnie istotne, wpływające na świadomość i uczucia nie tylko naszych dzieci, ale i personelu i WAS, rodziców, po całą filozofię, która towarzyszy nam już od dłuższego czasu. Chcemy aby nasze dzieci mogły rozwijać się przede wszystkim emocjonalnie wraz z założeniami pedagogiki serca, aby wychodziły w świat świadome natury, miłości do bliźniego i otaczającego ich świata - zwierząt i roślin. Aby uczyły się jak ważny jest drugi człowiek i to co nas otacza, aby pracowały i uczyły się obowiązków, które z tego wynikają.  Bardzo ważne i istotne jest dla nas również wychowanie w duchu lokalnego patriotyzmu, nasze pociechy od samego początku będą miały styczność z lokalna kulturą i historią. Nie można również pominąć rozwoju cywilizacyjnego, oprócz normalnego programu nauczania musimy zadbać o to, aby każde dziecko opuszczające naszą placówkę miało świadomość nowoczesności otaczającego go świata i aby nie było to dla niego coś obcego - dlatego każdy maluch, będzie obyty z nowoczesnymi technologiami i światem wykraczającym poza nasze lokalne podwórko, wiąże się to też z intensywną nauką języków obcych. I na koniec - chcemy abyście Wy - Rodzice, aktywnie uczestniczyli w całym tym wspaniałym przedsięwzięciu!

Jednym słowem - Chcemy dać Wam coś, czego nie ma nigdzie indziej na świecie, a znacie nas i wiecie, że dotrzymujemy słowa!

Zapraszamy do niesamowitej i długiej przygody, nie tylko Wasze pociechy, ale i Was!

Do zobaczenia!