Patrycja Mrowiec

Terapeuta Pedagogiczny

Moja przygoda z nauczaniem dzieci zaczęła się już w latach liceum, kiedy należałam do drużyny siatkarskiej i pomagałam młodszym koleżankom w opanowaniu podstaw gry oraz w panowaniu nad własnymi emocjami na boisku. Doświadczenie tam zdobyte jest dla mnie bardzo cenne i wykorzystuje je obecnie w pracy z dziećmi w przedszkolu. Jestem  pogodna i uśmiechnięta i tym staram się ,,zarażać”  wszystkich, których spotykam. Ukończyłam AkademięTechniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej na Wydziale Humanistyczno-Społecznym na specjalizacji: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich ,,Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna” również na Akademii Techniczno-Humanistycznej. Posiadam certyfikaty ukończenia następujących szkoleń: ,,Strategie w pracy nauczyciela wspomagającego”, ,,Praca z rodziną dziecka z Autyzmem oraz Zespołem Aspergera”, ,,Jak się bawić, żeby mówiło, jak mówić, żeby się bawiło - o roli zabawy w rozwoju mowy dziecka”