Klaudia Matlas

Jestem studentką pierwszego roku na kierunku Kosmetologia o specjalizacji Wizaż i Stylizacja w Bielsku-Białej. Makijażem interesuję się od zawsze. Już jako mała dziewczynka podkradałam mamie jej zapasy i malowałam wszystkie swoje lalki. Uwielbiam te czary, które za pomocą dobrze dobranych kosmetyków, upiększają człowieka i poprawiają jego samopoczucie, a często podnoszą również poczucie własnej wartości. Bardzo sobie cenię pracę na recepcji w Przedszkolu w Górach. Lubię codzienny kontakt z maluszkamii ich rodzicami. Dobrze móc widzieć piękno i wewnętrzny blask bijący z więzi łączącej rodzica z dzieckiem. Wolny czas spędzam celebrując szczęście płynące z przebywania z najbliższymi memu sercu.