Alina Imielska

Ukończyłam naukę w Studium Nauczycielskim w Kętach. Odbywałam praktyki w przedszkolach i w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Posiadam również kurs uprawniający mnie do zatrudnienia w charakterze wychowawcy w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jestem również absolwentką dwuletniego studium policealnego o profilu - technik prac biurowych. Pracowałam w sekretariacie oraz w biurze rachunkowym. Będąc mamą czworki dzieci, mam możliwość codziennej obserwacji ich rozwoju, co w praktyczny sposób poszerza moją wiedzę na temat ich zachowań, oczekiwań i różnorodności!!! I wiem, że każde dziecko jest inne. Każde wyjątkowe!!! Praca z dziećmi daje mi ogrom radości. Chciałbym aby każdy maluszek był szczęśliwy. Dlatego podchodzę z empatią i zrozumieniem do wielkich rozterek małych odkrywców. Przytulam, pocieszam i staram się dać poczucie bezpieczeństwa.

Jestem spelnioną mamą i żoną. Kocham zwierzęta. Mogłabym godzinami obserwować ich niezwykłe światy. Wogóle uważam, że świat to wielkie i piękne arcydzieło. Czuję, że jestem szczęściarą mogąc być jego cząstką.