Marta Socha

Pomoc Nauczyciela

Ukończyłam liceum ogólnokształcące na profilu biologiczno-chemicznym i idąc za swoim żywym zainteresowaniem pomocą drugiemu człowiekowi, rozpoczęłam studia na kierunku ratownictwo medyczne. Niestety nie udało mi się zdobyć tytułu ratownika, ponieważ w między czasie uzyskałam tytuł najpiękniejszy i najbliższy memu sercu. Zostałam mamą. Nie mam kierunkowego wykształcenia, ale w pracy z dziećmi z przyjemnością wykorzystuję doświadczenie, które zdobywam każdego dnia wychowując swoje pociechy. Uwielbiam przebywać i bawić się z maluchami. Bo to właśnie one dzieląc się ze mną swym dziecięcym światem sprawiają, że często sama czuję się jakby moje dzieciństwo do mnie wróciło. To cudowne uczucie być znów dzieckiem, choć na kilka chwil dziennie. Poza rodziną, moją największą pasją i tym, co mnie uszczęśliwia, jest taniec, muzyka i ogólnie cały nasz góralski folklor. Hej!