Malwina Motyka

Pomoc Nauczyciela

Zajęcia Teatralne

Człowiek od Zadań Specjalnych

Kilka lat temu ukończyłam Studium Aktorskie przy Teatrze Śląskim w Katowicach. Później Związek Artystów Scen Polskich w Warszawie dał mi prawo wykonywania zawodu: aktor dramatu. Korzystając z tego przywileju podjęłam pracę w teatrze objazdowym, który kierował swój repertuar głownie do najmłodszych widzów. To była cudowna przygoda. Ale po jakimś czasie wyruszyłam w świat. Moja podróż zaprowadziła mnie do kilku cudownych krajów i wzbogaciła o wiele nowych doświadczeń zarówno życiowych jak i zawodowych. Dużo by opowiadać. Obecnie najbardziej lubię się chwalić tylko kilkoma rzeczami. Jakimi? Hmm.. Napisałam i wydałam cztery książki w tym trzy dla dzieci. Ostatnia to znana przyjaciołm Przedszkola w Górach, książeczka "Przedszkole w Górach i Górolicki" napisana na zamówienie dyrekcji Przedszkola:) Uwielbiam słuchać audiobooków i szydełkować. Co by tu jeszcze? Aha.. Opowiadam bajki, śpiewam, przytulam, ocieram łzy, wysłuchuję opowieści o wielkich małych problemach i czasem udzielam drobnych rad. W każdy wtorek zapraszam przedszkolaki do bajkowego świata Teatru Wyobraźni, w którym zawsze jest magicznie i pięknie. I coś mi się zdaje, że będzie jeszcze piękniej, bo ostatnio było mi dane odbyć wspaniałe szkolenie: Bum, bum Rurki. A poza tym spędzam świetny czas w cudownym towarzystwie i jeszcze mi za to płacą. No właśnie.. „Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.” Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, ale jestem szczęściarą.