Paulina Hennek

Pomoc Nauczyciela

Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uczestniczyłam w konferencji "Nowoczesna metodyka w pracy nauczyciela" oraz warsztatach "Ci... cichutko - smakowanie literatury wszystkimi zmysłami" zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach. W Przedszkolu w Górach pracuje jako asystent nauczyciela.

Od zawsze lubiłam pracę z dziećmi. Już jako nastolatka z wielką przyjemnością opiekowałam się pociechami swojego kuzynostwa. Te doświadczenia skłoniły mnie do obrania ścieżki zawodowej związanej z moim kierunkiem studiów.. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Wszystkie małe i duże sukcesy wynagradzają cały trud i wysiłek, jaki wkładamy w to, by świat dzieci był piękny. I to jest moim zdaniem cudowne w tej pracy. Te pozytywne aspektye sprawiają, że naprawdę lubię to co robię i cieszę się z tego gdzie jestem - czyli w najnowocześniejszym i najciekawszym przedszkolu w Polsce ;)