Anna Wasilewa

Balet Gimnastyka Artystyczna

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne w Warszawie i jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem tańca, Instruktorem fitness, trenerem przygotowania motorycznego, trenerem gimnastyki artystycznej oraz nauczycielem.

Od 2011r. zawodowo zajmuje się prowadzeniem: zajęć tanecznych (taniec nowoczesny, Balet, Jazz dance), zajęciami fitness, treningami personalnymi, zajęciami ruchowymi dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Posiadam liczne certyfikaty i szkolenia. Od dzieciństwa jestem związana z tańcem i sportem. Brałam udział w licznych turniejach i zawodach. Prywatnie jestem energiczną optymistką i MAMĄ czterolatki :) Uwielbiam aktywne spędzanie czasu i podróże. Wiecznie uśmiechnięta, staram się wprowadzać zdrową i wesołą atmosferę gdziekolwiek jestem :)