Fotka główna 1.jpg

Anna Maj

Dogoterapia

Nazywam się Anna Maj. Jestem instruktorem terapii zajęciowej oraz dogoterapii, zarówno w zakresie terapeutycznym z dziećmi ze spektrum autyzmu, jak i edukacyjnym w żłobkach

i przedszkolach.

Prowadzę zajęcia, w których pies jest motywatorem do działania. Obcowanie i zabawa z czworonogiem daje dzieciom nie tylko radość i pozytywną energię, ale także wpływa na poprawę sfery fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej i społecznej.

Dogoterapią zajmuję się od 2018 roku i jestem przewodnikiem dwóch suczek rasy owczarek niemiecki długowłosy - Holly i Tary, odpowiednio wyszkolonych z certyfikatem Pies Terapeuta.

Program zajęć zawsze dostosowany jest do wieku, rozwoju i możliwości dzieci. Większość materiałów edukacyjnych i terapeutycznych przygotowuję samodzielnie, aby były bezpieczne, inspirujące i zachęcające do zabawy, a razem spędzony czas był prawdziwą przyjemnością 😊

Dogoterapia jest moją pasją, a na Dogoterapia - Psy Ludziom | Facebook można zobaczyć jak pracujemy.