Monika Gierat

Pomoc Nauczyciela

Ukończyłam akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku Białej na kierunku Pedagogika. Wcześniej pracowałam jako opiekunka do dzieci oraz nauczyciel przedszkolny. Cechuje mnie kreatywność i energia do pracy. Odkąd pamiętam lubiłam dzieci. Sama mam trójkę wspaniałych chłopaków. Maluszki są kochane, dlatego staram się, żeby były bezpieczne, zarówno gdy się bawią i uczą. Cechuje mnie szczerość w kontaktach z najmłodszymi, jak i z ich rodzicami. Łatwo nawiązuje kontakty. Praca w przedszkolu jest wymagająca, ale daje mi wiele radości. Jako pedagog mam w sobie ogromne pokłady cierpliwości i czułości. Uważam, że to bezcenne cechy, za które jestem wynagradzana równie bezcennymi uśmiechami dzieci. Możliwość obserwowania postępów u podopiecznych jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem, bo dzięki niemu każdego dnia uczę się bajecznego spoglądania na świat.