Anna Bednarz

Pomoc nauczyciela

Studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Bardzo się cieszę, że równolegle z wiedzą zdobywaną na uczelni, mogę zdobywać doświadczenie pracy z dziećmi. Udało mi się znaleźć pracę w najlepszym przedszkolu w okolicy i to już na samym początku moich studiow, więc jestem z tego powodu bardzo dumna. Tutaj mogę rozwijać się nie tylko w prowadzeniu grupy, ale również obserwować pracę specjalistów i uczyć się jak postępować z dziećmi z różnymi zaburzeniami. Praca w przedszkolu to cudowne doświadczenie, każdy dzień jest inny, każdy dzień przynosi wiele radości, ale przede wszystkim wielką radość sprawia obserwacja, jak na naszych oczach rozwijają się „nasze” dzieci.